Showing 1–18 of 22 resultsSorted by latest
Filter by price
ANTENNA
RHV-10 VHF Antenna – 10 Element Yagi
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 14,999.00| Weight | 6 g |
|---|---|
| Dimensions | 270 × 20 × 20 cm |
RADIOHUB Dual-Band 5-Element Yagi Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 3,000.00| Weight | 2.0 g |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 20 × 20 cm |
Dual Band UHF/VHF Open Sleeve J-pole Antenna.
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 3,000.00| Weight | 1.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 20 × 20 cm |
Nagoya NL-770S Antenna 144/430MHz Dual Band Car Radios Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,900.00| Weight | 0.130 g |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 10 × 10 cm |
Nagoya NA-771 SMA-F Female Antenna
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 499.00| Weight | 0.25 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 5 cm |
RADIOHUB DX-49 EFHW Antenna 40M–10M | End Fed Half Wave HF Antenna | 49:1 UNUN | Portable Ham Radio Antenna India
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 4,200.00| Weight | 1.2 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
40M Band 1/4 Dipole Antenna with 1:1 Balun 600 Watt
Rated 5.00 out of 5
In stock
₹ 4,000.00| Weight | 0.95 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
Heavy Duty Wideband VHF GP Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,900.00| Weight | 1.2 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 cm |
GP Antenna Military Standard
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,800.00| Weight | 1.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 20 cm |
Diamond M150GS (134-174MHz) Mobile Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,499.00| Weight | 0.45 g |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 7 × 7 cm |
Diamond -M285 VHF Mobile Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 2,199.00| Weight | 0.450 g |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 15 × 15 cm |
Load more products
Loading...









