Showing 1–18 of 105 resultsSorted by latest
Filter by price
Shop
“H250-PTT Tactical Phone Grip Speaker Microphone” has been added to your cart. View cart
QYT KT-9900 mini 25w color screen microphone mobile radio, Ham radio
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 10,500.00RHV-10 VHF Antenna – 10 Element Yagi
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 14,999.00| Weight | 6 g |
|---|---|
| Dimensions | 270 × 20 × 20 cm |
H250-PTT Tactical Phone Grip Speaker Microphone
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,100.00| Weight | 0.300 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
Nagoya B-400 Antenna Bonnet mounting clamp & 3-meter cable with UHF male connector
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,600.00| Weight | .450 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
UV-5R Mini 5W Dual Band Radio with Airband AM Rx
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 2,650.00pcs| Weight | .4 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 6 cm |
| Band | 2M, 70CM |
| Colour | Black |
| Condition | New |
| Frequency | UHF, VHF |
| Modulation | FM |
| Power Output | 5W |
| Standard | Analog |
PP Jaws Hydraulic Pipe Clamps 10mm
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 23.00| Weight | 0.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
Yaesu FT-891 HF/50MHz All Mode Mobile Transceivers FT-891
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 77,000.00| Weight | 4.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 20 cm |
| Standard | Analog |
| Condition | New |
| Modulation | AM, CW, FM, SSB |
| Power Output | 100W |
| Frequency | HF |
New arrival QYT KT-5000 detachable front panel 25w vhf uhf mobile radio
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 10,500.00| Weight | 1250 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 7 cm |
Baofeng DM-32UV 10W Multi-Band DMR Radio
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 8,500.00| Weight | 1.0 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Band | 2M, 70CM |
| Colour | Black |
| Condition | New |
| Frequency | UHF, VHF |
| Modulation | FM |
| Power Output | 10W |
| Standard | DMR |
QYT KT-980plus Mobile Radio 75W/50W Dual Band 136-174&400-470MHz
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 13,500.00| Weight | 1.7 g |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 20 × 10 cm |
QYT KT-780Plus VHF single band 100-watt mobile Ham radio
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 14,999.00| Weight | 1.7 g |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 20 × 7 cm |
Baofeng UV-32 Multi band AM FM UHF VHF 10W GPS One-Click Frequency Long Range Bluetooth APP read-write frequency
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 5,900.00| Weight | 0.800 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 7 cm |
Load more products
Loading...









