Showing 19–36 of 105 resultsSorted by latest
Filter by price
Shop
“SMA male to SMA female patch cable” has been added to your cart. View cart
RADIOHUB Dual-Band 5-Element Yagi Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 3,000.00| Weight | 2.0 g |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 20 × 20 cm |
Usdx HF Qrp Sdr Transceiver, Mobile Transceiver SDR
Rated 0 out of 5
Enquire now
Dual Band UHF/VHF Open Sleeve J-pole Antenna.
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 3,000.00| Weight | 1.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 20 × 20 cm |
Nagoya NL-770S Antenna 144/430MHz Dual Band Car Radios Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,900.00| Weight | 0.130 g |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 10 × 10 cm |
QYT KT-8900D 25W Tri-Band Mobile Transceiver
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 10,700.00| Weight | 1.2 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 15 cm |
Nagoya NA-771 SMA-F Female Antenna
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 499.00| Weight | 0.25 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 5 cm |
BNC MALE CRIMPING TYPE FOR RG58/LME200
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 60.00| Weight | 0.15 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
N MALE TO UHF FEMALE ADAPTOR
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 170.00| Weight | 0.05 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
DX-49 Current unun for EFHW Antenna (250watt)
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 2,800.00| Weight | 0.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
SMA male to SMA female patch cable
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 250.00| Weight | 0.15 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
PL259 UHF GENAREL WITH REDUSER
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 76.27| Weight | 0.05 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
DX-49 Current unun for EFHW Antenna (600watt)
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 3,999.00| Weight | 0.450 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
Load more products
Loading...









