Showing 73–90 of 105 resultsSorted by latest
Filter by price
Shop
“VICINITY Series 2M Band Slim Jim VHF Antenna” has been added to your cart. View cart
GP Antenna Military Standard
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,800.00| Weight | 1.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 20 cm |
Diamond M150GS (134-174MHz) Mobile Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,499.00| Weight | 0.45 g |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 7 × 7 cm |
Diamond -M285 VHF Mobile Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 2,199.00| Weight | 0.450 g |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 15 × 15 cm |
NanoVNA-H4 Vector Network Analyzer
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 8,799.00| Weight | 0.45 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
VIPOW Lithium Iron Batterie orang 18650/3300aMh
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0.05 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
VHF Yagi Antenna 6 element
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 5,999.00| Weight | 3.0 g |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 20 × 20 cm |
VICINITY Series 2M Band Slim Jim VHF Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,500.00| Weight | 0.90 g |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 10 × 10 cm |
Nanovna Vector Network Analyzer v3.6(NanoVNA-H)
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 5,700.00| Weight | 0.4 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
SMA Male Crimp Connector Right Angle for RG316
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 63.56| Weight | 0.02 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
UHF F ADAPTER FOR MOTOROLA GP328/GP338/GP300 ect.
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 194.92| Weight | 0.1 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
Stud mount SO239 Premium Quality
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 347.46| Weight | 0.06 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
55*48mm analog panel ammeter(without shunt) mili Ampere for stabilizer for battery charger and others usage
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 120.00| Weight | 0.4 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
Load more products
Loading...









