Showing 55–72 of 105 resultsSorted by latest
Filter by price
Shop
“N male to PL259” has been added to your cart. View cart
RG58 Coaxial Cable
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 53.00| Only cable (length) | 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30 |
|---|---|
| Cable with Connector | Both PL259, PL259 & SO239 |
BNC male to BNC female TEE type
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 169.49| Weight | 0.07 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
SO239 Crimping type( RG213 & similar)
Rated 5.00 out of 5
In stock
₹ 93.22| Weight | 0.07 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
BNC male to SO239(UHF Female) Premium Quality
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 170.00| Weight | 0.085 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
40M Band 1/4 Dipole Antenna with 1:1 Balun 600 Watt
Rated 5.00 out of 5
In stock
₹ 4,000.00| Weight | 0.95 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
RG213 Coaxial Cable 50 Ohm Low-Attenuation
Rated 5.00 out of 5
In stock
₹ 160.00| Cable with Connector | Both PL259, PL259 & SO239, only cable |
|---|---|
| cable length (mtr) | 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30 |
DX ONE 1:1 Balun 1.6 MHz to 30 MHz 250watt – 1200watt
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 2,600.00 – ₹ 4,900.00Price range: ₹ 2,600.00 through ₹ 4,900.00| Weight | 0.6 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Power | 250, 600, 1200 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Heavy Duty Wideband VHF GP Antenna
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 1,900.00| Weight | 1.2 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 cm |
ANTENNA MOUNTING CLAMP FOR MOBILE USE
Rated 0 out of 5
In stock
₹ 400.00| Weight | 0.20 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
Load more products
Loading...









