Showing all 3 resultsSorted by latest
Baofeng
UV-5R Mini 5W Dual Band Radio with Airband AM Rx
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 2,650.00 pcs| Weight | .4 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 6 cm |
| Band | 2M, 70CM |
| Colour | Black |
| Condition | New |
| Frequency | UHF, VHF |
| Modulation | FM |
| Power Output | 5W |
| Standard | Analog |
Baofeng DM-32UV 10W Multi-Band DMR Radio
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 8,500.00| Weight | 1.0 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Band | 2M, 70CM |
| Colour | Black |
| Condition | New |
| Frequency | UHF, VHF |
| Modulation | FM |
| Power Output | 10W |
| Standard | DMR |
Baofeng UV-32 Multi band AM FM UHF VHF 10W GPS One-Click Frequency Long Range Bluetooth APP read-write frequency
Rated 0 out of 5
Enquire now
₹ 5,900.00| Weight | 0.800 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 7 cm |









